SAÇ BAKIMI

Izgara Görünümü:

At Kuyruğu Şampuanı

(0)
23,60 ₺

              At Kuyruğu Şampuanı 15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.At Kuyruğu Otu ŞampuanıSaç Dökülmesi Kontrolü, Saç kırıkları onarıcı ve Sağlıklı yeni saçlar için şampuanKıl folikülleri tekrar eden döngüler halinde bir büyüme süreci içerisindedirSaç kökün..

Gutto Blue Hair Dökülme Karşıtı Şampuan

(0)
54,00 ₺

GUTTO BLUE HAIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN 500MLÖzel peptid ve Japon soforası ekstraktı ile saçın kökten uca beslenmesine,saçların sağlıklı uzamasına ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.Yoğun bitki ve vitamin içerikli Blue Hair Şampuan saçların onarılmasını,canlılığını geri kazanmasını destekler.Tüm saç tipleri için uygundur.Dökülme problemi..

Gutto Natural Aloe Vera Şampuanı

(0)
29,50 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Aloe Vera ŞampuanSaç ve saç derisini nemlendirmede etkili olan Aloe Vera'yı içerirKuru saçlarda kullanıma uygundurBitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurUYGULAMA:Islak saç masajına bir miktar şampua..

Gutto Natural Argan Yağı Şampuanı

(0)
29,50 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Argan Yağı ŞampuanArgan yağlı şampuan Omega-9 ve E vitaminleri açısından oldukça zengin olan Argan Yağı içerirKırılgan, Hasar görmüş boya ve röfleden dolayı yıpranmış saçlarda kullanıma uygundurBitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç ..

Gutto Natural Baobab Yağı Şampuanı

(0)
29,50 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Baobab Şampuanıİçeriğinde bulunan Baobab Yağı, vitaminler ve amino asitler bakımından çok zengindirsaçın elastikiyetini arttırır, yaşlanan saç ve saç derisinin etkilerine karşı korunmayı desteklerBitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken s..

Gutto Natural Çay Ağacı Yağı Şampuanı

(0)
31,86 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Çay Ağacı Yağı ŞampuanSaç derisini temizlemeye, canlandırmaya ve daha güçlü bir direnç kazanmaya yardımcı olan Çay Ağacı Yağı içerirBitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurÇay ağacı yağı, Avustraly..

Gutto Natural Kepek Karşıtı Şampuan

(0)
35,40 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Kepek Karşıtı Şampuanİçeriğinde bulunan bitkisel Aktif içerikleri kepek önleme, Konak oluşumunu engelleme, Saç ve cilt sivilcelenmelerini engelleme özelliği etkisini gösterir ve saç derisine rahat bir nefes vererek kafa derisini mentol ve nane ile rahatlatırBitkis..

Gutto Natural Keratin Bakım Şampuanı

(0)
35,40 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Keratin Kök Hücre ŞampuanıBitkisel Keratin ile saça tam bir görünüm ve hacim kazandırırBitkisel kompleks sayesinde, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurKeratin,Biotin,Niacin,Pro-vitamin B5,PhytoCellTec Malus Dome..

Gutto Natural Üzüm Tohumu Şampuanı

(0)
35,40 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Saç Dökülmesi Kontrolü ve Boyalı saçlar için şampuanÜzüm tohumunun antioksidan etkisi ile saç renginin korunmasına yardımcı olurBitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurUYGULAMA:Islak saça bir miktar ..

Gutto NaturalHindistan Cevizi Yağı Şampuanı

(0)
29,50 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Saçlarınızın beslenmiş ve parlak görünmesini sağlayan Hindistan Cevizi Yağı içerirCansız ve mat saçlar için uygundurBitkisel kompleksi ile saçların parlak ve sağlıklı görünmesini destekleyen saç dökülmesini önlemeye yardımcı olurUYGULAMA:Islak saç masajına bir miktar şamp..

Gutto NaturalSiyah Gül Şampuanı

(0)
29,50 ₺

15 gün içinde ücretsiz iade.24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.Siyah Gül ŞampuanıSiyah gül suyu içeren formül saç derisinin temizliğini sağlar, Yağlanmayı azaltmaya yardımcı olurken saça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırırBitkisel kompleks sayesinde, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini ..

2-3 Days

Selective Tüp Saç Boyası Karteli

(0)
12,50 ₺

Ürün Bilgileri15 gün içinde ücretsiz iade.Karışımı Uzamış Saç Köklerine Uygulayın Ve 20 Dakika BekletinDaha Sonra Saç Boy Ve Uçlarına Uygulayıp 10 Dakika Daha BekletinDurulayınÜrün %100 OrijinaldirAmbalajı Açılan Ürünlerin İadesi Kabul Edilmemektedir..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)