Mascara

Izgara Görünümü:

Golden Rose Dramatic Lashes Night Black Mascara Instant Full Volume Extreme Length

(0)
22,00 ₺

Golden Rose Dramatic Lashes Night Black Mascara Instant Full Volume Extreme LengthGolden Rose Dramatıc Lashes Nıght Black Mascara-Instant Full Volume-Extreme Length Yoğun Siyah Renkli Mükemmel Formülü Kolay Uygulama Sağlayan Yeni Plastik Fırçası İle Kirpiklerinizi Tek Tek Kaplayarak Daha Dolgun, Hacimli, Daha Uzun Ve Belirgin Kirpiklere Sahip Olma..

2-3 Days

Golden Rose Essential Full Volume & Length Maskara

(0)
17,00 ₺

Golden Rose Essential Full Volume & Length MaskaraYoğun siyah renkli yepyeni formülü, kolay uygulama sağlayan esnek fırçası ile kirpiklerinizi tek tek kaplayarak daha dolgun ve hacimli, daha uzun ve belirgin kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Gün boyu derin ve etkileyici bakışlar için.Etkileyici kirpikler....

Golden Rose Essential Great Curl & Volume Maskara

(0)
13,00 ₺

Golden Rose Essential Great Curl & Volume MaskaraYepyeni formülü, özel tasarlanmış kıvrık fırçası ile kirpiklerinizi kıvırarak kaldırır, daha belirgin, daha hacimli mükemmel siyah kirpikler yaratır. Gün boyu etkileyici ve çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar.Etkileyici kirpikler....

Golden Rose Essential High Definition Liftup Maskara

(0)
13,00 ₺

Golden Rose Essential High Definition Liftup MaskaraMükemmel formülü ve ekstra hacim kazandıran esnek fırçası ile kirpikleri tek tek kaplar daha dolgun, daha belirgin ve kıvrık bir görünüm kazandırarak çarpıcıve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlar.Etkileyici ve belirgin kirpikler.....

Golden Rose Essential Volume Mavi Maskara

(0)
13,00 ₺

Golden Rose Essential Volume Mavi MaskaraGöz alıcı mavi kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bu mascara, aynı zamanda kirpiklere daha hacimli ve dolgun bir görünüm sağlar. Kolay uygulanan yoğun mavi kremsi formulü ve esnek fırçası ile kirpiklerinizi yapıştırmadan mükemmel bir şekilde kaplar. Gün boyu mavi kirpiklerle etkileyici ve çekici bakışlara sa..

Golden Rose Essential Waterproof Volume Maskara

(0)
13,00 ₺

Golden Rose Essential Waterproof Volume MaskaraSuya ve neme dayanıklı akmayan yeni waterproof formüle sahip bu mascara kirpikleri dipten uca tek tek kaplayarak daha belirgin ve daha hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Spor yaparken ve yüzerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çift fazlı göz makyajı çıkarıcıyla kolayca temizlenir.Etkileyici kirpi..

Golden Rose Infinity Lash Volume & Length Mascara -Maskara

(0)
35,00 ₺

Golden Rose Infinity Lash Volume & Length Mascara -MaskaraGolden Rose Infinity Lash Mascara geniş ve büyük fiber fırçasıyla kirpiklerinizde sonsuz hacim, uzunluk ve kıvrım elde edebilmeniz için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş yepyeni formülü ve özel fırçası ile kirpiklerinizi yapıştırmadan tek tek ayırarak mükemmel hacim verir ve gün boyu daha uz..

Golden Rose Lash Plumpıng Maskara Siyah

(0)
29,00 ₺

Golden Rose Lash Plumpıng Maskara SiyahKirpikleri dolgun gösteren maskara. Golden Rose'un yeni maskarası ekstra hacim kazandıran yepyeni formülü ve ekstra büyük fiber fırçası ile kirpiklerinizi mükemmel bir şekilde kaplar. Daha dolgun, daha belirgin ve kıvrık bir görünüm kazandırır. Kirpiklerinizi yapıştırmadan ve topaklanma yapmadan tek tek ayırar..

Golden Rose Panoromic Lashes All İn One Mascara Volume Length Lift Definition

(0)
23,00 ₺

Golden Rose Panoromic Lashes All İn One Mascara Volume Length Lift Definition​Geliştirilmiş yeni formülü, özel tasarım kum saati şeklindeki fiber fırçası ile tüm kirpiklere dipten uca ulaşarak dolgunlaştırır, daha belirgin, daha hacimli, daha uzun ve kıvrık bir görünüm kazandırır.Kirpiklerinizi yapıştırmadan ve topaklanma yapmadan mükemmel bir şeki..

2-3 Days

Golden Rose Wonder Lash Mascara 12x Volume & Lash Lift -Maskara

(0)
38,00 ₺

Golden Rose Wonder Lash Mascara 12x Volume & Lash Lift -MaskaraMükemmel formülü, özel tasarım fiber fırçası ile kirpiklerinize 12 kata kadar hacim kazandırır, kolay uygulanır, tüm kirpiklere ulaşarak dipten uca dolgunlaştırır, daha hacimli, daha uzun ve kıvrık bir görünüm kazandırır. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü kirpiklerinizi be..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)